E-FATURA ENTEGRASYONU

E-FATURA ENTEGRASYONU

OZY BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ olarak, "her girişimin ihtiyacı" sloganımızın anlam ve önemini benimseyerek, sizlere yeni girişimlerinizde ya da mevcut faaliyetlerinizin bir üst seviyeye sıçraması için gerekli tüm yazılımsal hamleleri kusursuzca sunacağımızdan asla şüpheniz olmasın.


Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız


OZY BİLGİSAYAR E-FATURA ENTEGRASYONU İLE SAHİP OLACAKLARINIZ


MODÜL ADIAÇIKLAMA
E-Fatura, E-İhracat, E-Arşiv, E-İrsaliye
E-Fatura Entegrasyon süreçlerinizi kolaylaştıran firmamız, tüm işlemlerinizi sizin adınıza gerçekleştirmektedir.  Tüm süreçlerinizi profesyonelce gerçekleştiren ekibimiz, kullanacak olduğunuz, GİB ile entegre çalışan Ön Muhasebe Sistemimiz sayesinde sizlere sadece faturanızı ya da irsaliyenizi sistemimize işlemek kalıyor. Arka planda çalışmakta olan E-İşlemlerimiz sayesinde, Cari hesaplarınıza yapmış olduğunuz tüm satış faturalarınızın E-Fatura Sistemine aktarım işlemleri Ön Muhasebe Sistemimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
Cari Hesaplar
Sisteminizde tanımlayacak olduğunuz Cari Hesaplarınıza dilediğiniz kadar Adres ve Banka Bilgileri tanımlaması gerçekleştirebilirsiniz. Cari Hesaplarınıza Yabancı Para Birimi ile ALIŞ-SATIŞ, ÖDEME-TAHSİLAT hareketleri oluşturabilirsiniz.
Cari Hesap Grupları
Cari Hesaplarınızı dilediğiniz gruplara bağımlı yapabilirisiniz. Örneğin: Bayiler, Perakende Müşteriler...
Alt Hesaplar(Geliştiriliyor)
Cari Hesaplarınıza Alt Hesap tanımlamaları yaparak Cari Hareketlerinizi daha detaylı bir kayıt sistemi ile sisteminizde tutabilirisiniz. Alt Hesaba ait hesap ekstreleri oluşturabilirsiniz.
Stok Grupları
Stok Kartlarınızı gruplara ayırarak Ürün Grubu Bazlı Stok Raporları alabilirsiniz.
Stok Kartları
Ön Muhasebe Sistemimiz, rakiplerine oranla oldukça detaylı stok kartı oluşturmanıza izin vermektedir. Ürünlerinizi varyantlı bir şekilde kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Para Birimine göre birçok fiyatlandırma girebilirsiniz.
İndirim Tanımlama
Stok Kartlarınıza sistem üzerinden Tarih aralıklarında indirimli fiyat tanımlaması gerçekleştirebilirsiniz.
Üreticiler & Markalar
Stok Kartlarınız için kullanabileceğiniz Üretici ve Marka tanımlaması gerçekleştirebilirsiniz.
Depo İşlemleri
Ön Muhasebe Sistemi yazılımımız içinde bulunan Depo Modülü içerisinde Yeni Depo Tanımlaması, ya da Depo Bilgilerinin Güncellenmesi gibi birçok işlemi belirleyebilirsiniz.
Depo Girişi
Manuel olarak sistemde Depo Çıkışı gerçekleştirebilirsiniz.
Depo ÇıkışıManuel olarak sistemde Depo Çıkışı gerçekleştirebilirsiniz.
Mağaza Modülü
Mağaza Modülü içerisinden sisteminizde Mağaza Tanımlaması, gerçekleştirebilirsiniz.
Mağaza Grupları
Mağazalarınızı Mağaza Grupları Modülü aracılığıyla belirli gruplara ayırabilirsiniz.
Müşteri Temsilcileri
Müşteri Temsilcisi Modülümüz ile Cari Hesaplarınıza Müşteri Temsilcisi tanımlayabilirsiniz. Bu sayede Cari Mizan Raporları ile Müşteri Temsilcisine ait satış hareketlerini listeleyebilirsiniz. 
Teslimatçı Firmalar
Ön Muhasebe Sistemimiz, sizlere Teslimatçı Firmalar tanımlama imkanı vermektedir. Bu sayede kesmiş olduğunuz Fatura ya da İrsaliyelerinize Teslimatçı Firma Bilgisini de ekleyebilirsiniz.
Kargo Şirketleri
Ön Muhasebe Sistemimiz, sizlere Kargo Şirketleri tanımlama imkanı vermektedir. Bu sayede kesmiş olduğunuz Fatura ya da İrsaliyelerinize Kargo Firması ve Kargo Takip Numarası Bilgisini de ekleyebilirsiniz.
Alt Hesap Özellikleri
Alt Hesap Özellikleri Tanımlama Modülümüz sayesinde Cari Hesaplarda Bulunan Alt Hesaplarınıza istediğiniz şekilde Veri Datası oluşturabilirsiniz.
Ödeme Methodları
Ön Muhasebe Sistemimiz içerisinden dilediğiniz kadar Ödeme Methodu tanımlaması gerçekleştirebilirsiniz.
Stok Kartı Birimleri
GİB ile bağlantılı olarak sisteminizde tüm Stok Kartı Birimleri eklenmiştir.
Stok Kartı Boyut Ayarları
Stok Kartı Boyut Ayarları ile Stok Kartlarınızın Varyantlı bir şekilde sisteminizde Stoklandırılabilmesine olanak sağlarsınız. Örneğin Kırmızı Pantolon 36 Beden gibi...
Stok Kartı Özellik Grupları
Stok Kartı Özellik Grupları İle Stok Kartlarınıza detaylı bir filtreleme alanı kazandırabilirsiniz.
Stok Kartı Özellikleri
Stok Kartı Özellikleri İle Stok Kartlarınıza detaylı bir filtreleme alanı kazandırabilirsiniz.
Fatura Dizaynları
Ön Muhasebe Sisteminiz üzerinden dilediğiniz kadar Fatura Dizaynı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Sürükle Bırak Özelliği ile kolaylıkla dizayn alanlarınızı tasarlayabilirsiniz.
İrsaliye Dizaynları
Ön Muhasebe Sisteminiz üzerinden dilediğiniz kadar İrsaliye Dizaynı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Sürükle Bırak Özelliği ile kolaylıkla dizayn alanlarınızı tasarlayabilirsiniz.
Teklif Fişi Dizaynları
Ön Muhasebe Sisteminiz üzerinden dilediğiniz kadar Teklif Fişi Dizaynı oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Sürükle Bırak Özelliği ile kolaylıkla dizayn alanlarınızı tasarlayabilirsiniz.
Gelen E-FaturalarÖn Muhasebe Sisteminiz, E-Fatura entegrasyonlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği için, firmanıza kesilmiş olan E-FATURA evraklarınızı başka bir uygulamaya gerek kalmadan kendi sisteminizden görüntüleyebilir, Gelen E-Faturalarınızı cevaplayabilirsiniz ve sisteminize işleyebilirsiniz. 
Kalan Kontör MiktarıÖn Muhasebe Sisteminiz üzerinden kalan E-Kontör miktarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Alış FaturasıÖn Muhasebe Sisteminizden manuel olarak Alış Fatura girişi gerçekleştirebilirsiniz.
Alış İrsaliyesiÖn Muhasebe Sisteminizden manuel olarak Alış İrsaliye girişi gerçekleştirebilirsiniz.
Satış FaturasıÖn Muhasebe Sisteminizden manuel olarak Satış Faturası gerçekleştirebilirsiniz.
Satış İrsaliyesiÖn Muhasebe Sisteminizden manuel olarak Satış İrsaliyesi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında Satış İrsaliyelerini Satış Faturaları içerisinden çağırarak faturalandırabilirsiniz.
Teklif FişiÖn Muhasebe Sisteminizden manuel olarak Teklif Fişi girişi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında Teklif Fişlerini Satış Faturaları içerisinden çağırarak faturaya dönüştürebilirsiniz.
Mağaza Sevk İrsaliyesiÖn Muhasebe Sisteminiz içerisinden tanımlamış olduğunuz mağazalarınız arasında ürün sevkiyatı işlemlerini belgelemek için Mağaza Sevk İrsaliyesi düzenleyebilirsiniz.
Çek ModülüDetaylı Çek Modülü sayesinde tüm çek hareketlerinizi kolaylıkla takip edebileceksiniz.
Banka ModülüBanka Modülü içerisinde Banka Hesaplarınızı oluşturabilir yada düzenleyebilirsiniz. Banka hesaplarınız arasında para transferi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Banka Hesabından kasa hesabına para transferi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Sanal Pos Tahsilat
Ön Muhasebe Sisteminizde bulunan Sanal POS tahsilat modülü ile Tüm Carilerinizden Online Tahsilat işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Kasa Modülü
Kasa Modülü içerisinde Kasa Hesaplarınızı oluşturabilir yada düzenleyebilirsiniz. Kasa hesaplarınız arasında para transferi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kasa Hesabından Banka hesabına para transferi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcılar
Ön Muhasebe Sistemimizde istediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilirsiniz. Ön Muhasebe Sistemi, gerçekleştirilen tüm hareketlerde aktif kullanıcı bilgisini de kayıtlı tutmaktadır.
Kullanıcı Grupları
Kullanıcı Grupları Modülü, Ön Muhasebe Sisteminizde tanımladığınız Kullanıcıların yetkilendirmelerini belirleyebileceğiniz bir modüldür.
Güncel Döviz Kurları
Ön Muhasebe Sistemi, Merkez Bankası üzerinden güncel döviz kurlarını listeleyebilmektedir. Ön Muhasebe Sistemi üzerinden tüm hareketlerini Yabancı Para Birimleri ile gerçekleştirebilirsiniz.
Cari Hesap Ekstresi
Ön Muhasebe Sistemi ile Cari Hesaplarınızın durumlarını oldukça kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.
BA BS Modülü
BA BS modülü ile aylık olarak gerçekleşen Bilanço Alış ve Bilanço Satış Mutabakatlarınızı sisteminiz sizin için gerçekleştirecektir. 
Stok Kartı Alış-Satış Raporu
Stok Kartlarınızın Firma Bazlı ya da Tüm Carileriniz için Alış-Satış fiyatlandırmalarının raporlarını listeleyebilirsiniz.
Stok Envanter Rapor
İsterseniz varyantlarına göre isterseniz ana stok kodunuza göre Depo Bazlı olacak şekilde ürünlerinizin envanter raporlarını kolaylıkla listeleyebilirsiniz.
Bulut Sistem İle Her Yerden Erişim
Tüm Kullanıcılarınız ile kesintisiz 7/24  ve Dünyanın Her Yerinden Ön Muhasebe Sisteminizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Mobil Uyumluluk
Ön Muhasebe Sistemimiz, tüm cihazlara uyumlu bir şekilde bulut sistem olarak kullanılmaktadır.
256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası 
Ön Muhasebe Sistemimizde tüm işlemleriniz uçtan uca şifreleme algoritmaları ile şifrelenerek gönderim sağlanmaktadır.
Müşterilere Özel Panel Girişi (Geliştiriliyor)
Ön Muhasebe Sistemimizde geliştirilmekte olan müşteri giriş alanında, müşterileriniz sistem üzerinden firmalarına ait Cari Hesap EkstresiALIŞ-SATIŞTAHSİLAT-ÖDEME hareketlerini rahatlıkla görebilecekler. Borç Bakiyelerini Sanal POS imkanıyla güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilecekler. Sipariş talebine bulunma özelliği gibi daha birçok özellik ile müşterileriniz kolaylıkla sisteminizde takiplerini sağlayabilecekler.

Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız