WEB TASARIM

KURUMSAL WEB TASARIM

OZY Bilgisayar Yazılım Hizmetleri, Kurumsal Web Tasarım ihtiyaçlarınıza deneyimli personel kadrosu ile profesyonel çözümler üretmek için bir telefon uzağınızdadır. Altyapısı firmamız tarafından geliştirilen web tasarım paketimiz, detaylı yönetim paneli sayesinde websitenizin tüm tasarım alanlarını yönetmenize olanak sağlamaktadır. Geliştirilebilir altyapımız sayesinde her daim yeniliğe ve geliştirmeye olanak sağlayan sistemimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler üreteceğimizden asla şüpheniz olmasın. 

Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız

Kurumsal Web Tasarım sistemimiz barındırdığı modülleri ve özellikleri ile profesyonel web tasarım çalışmaları gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır. Sizlere düşen sadece kaliteli içeriklerinizi hazırlamak ve sisteminize yüklemek olacaktır. Tasarım alanında getirmiş olduğumuz yeniliklerimiz ile websitenizin tasarımını kolaylıkla farklı görünüme çevirebilirsiniz. Hayal gücünüz ile oldukça eğlenceli kurumsal web tasarım çalışmalarınızı gerçekleştireceğiniz sistemimiz, aynı zamanda yazılım geliştirme ekibimiz tarafından sürekli güncellenmektedir. Yenilikleri her zaman hissedeceğiniz bir website altyapımız sayesinde memnuniyetinizi her zaman yaşayacaksınız.


Değerli müşterimiz, OZY Bilgisayar Yazılım Hizmetleri ayrıcalıklarından faydalanmak ya da ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla ekibimize ulaşabilirsiniz.


Proje Sürecimiz

Dinliyoruz

İhtiyaçlarınızı ve projenizi öncelikle sizden dinliyoruz ardından fikirlerimizi, tecrübelerimizi ve önerilerimizi sizlere sunuyoruz.

Araştırıyoruz

Ortak düşünceye sahip olduğumuz web tasarım ya da yazılım projelerimizde araştırmalar yapıyoruz ve sonuçları birlikte değerlendiriyoruz.

Sunuyoruz

Edindiğimiz tüm verileri tasarımcılarımız ile harmanlayarak, gerçeğe dönüştüreceğimiz projenizin taslağını hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

Geliştiriyoruz

Aynı fikirlere sahip olduğumuz web tasarım ve yazılım projelerinizi geliştiriyor, söz verdiğimiz zaman içerisinde tamamlıyor ve testlerin ardından yayınlıyoruz.

Detaylı Bilgiye mi İhtiyacınız var?


Aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilmek, sağlıklı bir fiyat teklifi almak ve projenizin ilk

adımını atmak için ekibimiz ile iletişime geçin.

Kurumsal Web Tasarım Paketleri

Lite

3.499 ₺

Teklif Al

Advanced

3.699 ₺

Teklif Al

Pro

3.899 ₺

Teklif Al

Yıllık Trafik / Hosting Kullanımı

1000 GB 1500 GB 1500 GB

Sunucu

Linux Linux Linux

256bit SSL Güvenlik Sertifikası

Ticket & Telefon ile Destek

E-Posta Hesabı

4 Adet 8 Adet 12 Adet

Responsive Tasarım

Yönetim Paneli

Panelden Tasarım Özelleştirme

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Ürün İçerik Yönetimi

Blog İçerik Yönetimi

Galeri İçerik Yönetimi

Slider Yönetim Modülü

HTML İçerik Modülü

İkonlu Açıklama Kutuları

Resimli Açıklama Modülü

Soru Cevap Modülü

Whatsapp İletişim Modülü

Referanslar Modülü

Modüler Kodlama

Bilgi Sayfaları Modülü

Yabancı Dil Altyapısı

Opsiyonel Opsiyonel İngilizce

Blog Son Eklenenler Modülü

Galeri Son Eklenenler Modülü

Banner Blokları

Resimli Açıklama Blokları

GÜNCEL ÇALIŞMALARIMIZ

Kurumsal Web Tasarım

Modüler Kodlama

Kurumsal Web Tasarım sistemimiz, sahip olduğu modüler kodlama alt yapısı ile hızlı güncellenmesinin yanı sıra düzenli bir kod yapısına sahiptir.

7/24 Ticket Desteği

Tüm web tabanlı yazılım hizmetlerimizde 7/24 ticket ile destek sistemimiz mevcuttur. Uzman ekibimiz tüm problemlerinize en kısa sürede profesyonel çözümler üretecektir.

Sürekli Yenilenen Alt Yapı

Kurumsal Web Tasarım sistemimiz, değişen teknolojik durumlara hızlıca adapte edilmektedir. Uzman yazılım ekibimiz, sizler için en kullanışlı modülleri daima hazırlamak ve geliştirmek için çalışmaktadır.

SEO Uyumlu Web Sistem

Kurumsal Web Tasarımı sistemimiz, SEO uyumlu olarak çalışmaktadır. Sistemimizde mevcutta bulunan SEO link yapımız sayesinde ve zengin içerik üretme panelimiz ile websiteniz SEO uyumlu olarak güncel kalsın.

Özelleştirilebilir Web Tasarım

Web tasarım sisteminiz sayesinde sisteminizde bulunan modülleri panelinizden kolaylıkla güncelleyebilir ya da modüllerinizin yerleşimlerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Kurumsal Web Tasarım Sistemimiz, düşük bütçeli yıllık yenilemeler ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca her yıllık yenilemenizde hosting ve SSL sertifika ihtiyacınız hediye olarak sizlere sunulmaktadır.

Üst Düzey Güvenlik Altyapısı

Kurumsal Web Tasarım Sistemimiz, sürekli güvenlik testlerinden geçirilerek, bilgilerinizin sağlıklı bir şekilde saklanmasını ve yayında kalmasını sağlayacaktır.

256 Bit SSL Sertifikası

Kurumsal Web Tasarım sistemimiz, alan adınıza özel olarak kurulum sağlanan 256 Bit SSL Sertifikası kurularak sizlere sunulmaktadır. Tüm ziyaretçileriniz güvenli bir şekilde websitenizde dolaşım sağlayacaktır.