SEO DANIŞMANLIĞI


SEO DANIŞMANLIĞI


OZY Bilgisayar Yazılım Hizmetleri olarak, tüm yazılım hizmetlerimizde müşterilerimize profesyonel çözümler üretmeyi başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. SEO Danışmanlığı olarak müşterilerimize birçok kriteri göz önünde bulundurarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.


Dilimizde karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçen SEO çalışması üst düzey bilgi ve tecrübe isteyen bir çalışma alanıdır. Firmamız, websitenizin tüm analizlerini en ince ayrıntısıyla gerçekleştirmektedir. 


Nasıl Çalışıyoruz?

Websitenizin analizlerini gerçekleştirme ile çalışmaya başlarız. SEO Danışmanlık Hizmetinde analizlerimiz ise 2'ye ayrılmaktadır.

1. Site İçi SEO Analizi

Site içi SEO kavramına değinecek olursak, arama motoru botlarının sayfanızın ne ile ilgili olduğunu anlamalarına yardımcı olacak bir SEO tekniğidir. Meta Başlığı, ve açıklaması, başlık etiketleri, site içi dahili bağlantılar gibi özellikleri optimize etmek, arama motorlarında daha yüksek bir sıralama elde etmenize yardımcı olacaktır.


2. Site Dışı SEO Analizi

Rakiplerin, site dışında yaptıkları çalışmaların tamamının analiz edilmesi oldukça önem arz eden bir konudur. Başlıca dikkat edilmesi gereken konuların başında backlinklerin incelenmesi, sosyal medya paylaşımları gibi birçok kriter site dışı seo kavramının bir parçasıdır.


Fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız