Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, kurulan bir sitenin ziyaretçilerine hazır bir hale getirilmesi için yapılan düzenlemelerin tamamına verilen isimdir. Web tasarımını yapabilmek için elimizde bir sitenin olması gerekir. Bir internet sitesine sahip olmanızda en büyük yardımcınız olan kurumsal web tasarım sistemimiz tüm süreçlerinizi kolaylaştıracaktır. Bu site; kişisel bir blog veya kurumsallaşmış bir firmaya ait olabilir.

Web Tasarımının Aşamaları Nelerdir?

1)Projenin Belirlenmesi

Web tasarımı yapmadan önce projenin belirlenmesi gerekir. Projeyi belirlerken istek ve ihtiyaçlar esasa alınır. Yapılacak projede sunulan içeriklerin karşı tarafı ikna edici olması dikkat edilmesi gerekilen noktalardan biridir.

2) Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik çalışması, projenin işleyişe geçmeden önce tamamlanması gerekilen ve önemli olan bir diğer noktalardan bir tanesidir. Kurumsal kimlik çalışmasında; tasarlanacak logo bu işin bir parçasıdır.

3) Grafik Tasarım Çalışması

Grafik tasarım çalışmasında, web sayfasında kullanılacak resim, grafik ve fotoğraflar hazırlanır. Bunu yaparken ise Adobe Photoshop gibi resim ve grafik düzenleme programları kullanılır.

4) Web Sayfası Kodlama

Web sayfası kodlanırken internet tarayıcılarının veri tabanıyla uygun olması gerekir. Aksi takdirde web sayfası çalışmaz. Bu noktada ise; JavaScript,Python,HTML gibi programlama dilleri kullanılmaktadır.

5) Web Sitesinin Test Süreci

Yapılan web tasarım çalışmasının doğru yapılıp yapılmadığını gösteren süreçtir. Web sitesinde mutlaka bulunması gereken ancak unutulan bir nokta varsa bu süreçte belli olur.

6) Web Sitesinin Yayınlanması

Web sitesinin yayınlanabilmesi için bir domain adını verdiğimiz alan adına ve web sitesinin sayfalarını içine alacağı bir hosting hizmeti gereklidir. Alan adı ve hosting aşamaları tamamlandıktan sonra web sitesi yayınlanır.

Web Tasarımı Neden Yapılır?

Web tasarım, sitenin kurucusu ile ziyaretçisi arasında karşılıklı etkileşimi sağlamak adına yapılır. Eğer ki sitenin kurucusu da, ziyaretçisi de istediğini elde ediyorsa o site artık amacına ulaşmış demektir.

Web Siteleri Hangi Amaçlarla Kurulur?

∙E-ticaret ya da online satış siteleri

∙Kişisel blog web siteleri

∙Ürün satışı ya da tanıtımı için kurulan web siteleri

∙Haber web siteleri

Web Tasarımınızı Yaparken Sizler İçin Neler Yapıyoruz?

Her site kurucusunun iç dünyasını yansıtır. Çünkü zevkleriniz ve renk anlayışınız aslında sitenizin temel görünümünü oluşturur. Bizlerin önceliği, müşterilerimizi aldıkları hizmet karşısında memnun edebilmektir. Web tasarımınızı yaparken ise; başta sizlerin göz zevkinizi ve isteklerinizi anlamaya çalışıyoruz. Daha sonrasında sizlerle irtibat haline kalarak sitenizin düzenlemesini yapıyoruz.

Teknoloji günden güne daha değişik şeyler ile karşımıza çıkarken, bunlardan faydalanmak birincil isteğimiz. Firmaların kendilerini tanıtmaları, reklamlarını yapmaları, kendilerini ön plana çıkarmak istemeleri  ve daha nice konularda Bizler de OZY BİLGİSAYAR YAZILIM HİZMETLERİ olarak sizlere bu konuda sonuna kadar destek oluyoruz. İletişim bilgilerimizden bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Tasarım

∙ E-Ticaret Sistemi

∙ Google Ads Reklam Danışmanlığı

∙Seo Danışmanlığı

E-Fatura & Ön Muhasebe Sistemi

Kurumsal Yazılım Hizmetleri

web tasarım hizmeti web tasarım web tasarımı web tasarım firması

Bu site OZY Bilgisayar Gelişmiş Web Tasarım sistemleri ile hazırlanmıştır.